Я народився в 1986 році в місті Калуш, у 2007 закінчив «Могилянку» за спеціальністю «правознавство».

Ще під час студентства я вдало поєднував навчання з улюбленою роботою. Я пройшов шляхом від штатного працівника юридичної консультації до керуючого партнера власної юридичної фірми. Але, я не хочу зосереджуватися тільки на юриспруденції, тому я шукав і продовжую шукати себе в інших галузях знань, бізнесу. Мене завжди приваблювали інноваційні технології, бізнес, який з ними пов’язаний. Тому створення власного венчурного фонду для інвестування у технологічні стартапи стало логічним етапом у розвитку мого захоплення.

Скільки себе пам’ятаю, я завжди мав активну життєву позицію, тому і на студентській лаві відсиджуватися не збирався: вже на другому курсі пішов працювати юристом. Почав я з практики у сфері господарського права, супроводу господарської діяльності та представництва в судах. Протягом  двох років в дрібних юридичних фірмах я не тільки консультував клієнтів з питань корпоративного права, але і не на жарт захопився темою інвестування.

В січні 2007 року мені запропонували посаду старшого юриста в компанії «Великої четвірки» — PricewaterhouseCoopers. Тоді я був студентом четвертого курсу.

До кінця року перейшов на аналогічну посаду в ще один світовий гігант консалтингу та аудиту — компанію Ernst&Young Ukraine, де і працював до листопада 2011. В EY я здійснював управління комплексними консалтинговими проектами в банківській і фінансовій сфері, транспорті, логістиці та агросекторі, нерухомості та будівництві, легкій промисловості, машинобудуванні та важкій промисловості, енергетиці та добувній промисловості. Як правило, під моїм керівництвом працювала команда з 5-10 юристів. Я відповідав перед роботодавцем і клієнтом за якість, своєчасність і професіоналізм виконаної роботи.

Колосальна відповідальність лякала, але одночасно стимулювала працювати краще і заглиблюватися в тему все більше. Часом відсутність досвіду з лишком компенсував живий розум і здатність дивитися на ситуацію out of the box.

Мене не приваблюють лекції гучних інноваторів для великої аудиторії, як і вузькопрофільні конференції де ти знаходишся в зоні комфорту. Набагато більше нової, несподіваної інформації я отримую на зустрічах закритих клубів, на яких експерти з різних сфер на рівних обговорюють сучасні виклики, нестандартні шляхи вирішення завдань і креативну економіку. Таке спілкування якраз дозволяє поглянути на звичні речі крізь нову призму.