В інтернеті легко знайти інформацію про те, що я народився в 1986 році в місті Калуш, у 2007 закінчив «Могилянку» за спеціальністю «правознавство».
Ще під час студентства я вдало поєднував навчання з улюбленою роботою. Я пройшов шляхом від штатного працівника юридичної консультації до керуючого партнера юридичної фірми Evris. На цій сторінці я хочу розповісти історію про себе, а не просто викласти традиційні біографічні дані.

 

Скільки себе пам’ятаю, я завжди мав активну життєву позицію, тому і на студентській лаві відсиджуватися не збирався: вже на другому курсі пішов працювати юристом. Почав я з практики у сфері господарського права, супроводу господарської діяльності та представництва в судах. Протягом  двох років в дрібних юридичних фірмах я не тільки консультував клієнтів з питань корпоративного права, але і не на жарт захопився темою інвестування.

 

Думаю, що не перебільшуватиму, якщо скажу, що саме моя завзятість в навчанні та практичний досвід стали запорукою того, що в січні 2007 року мені запропонували посаду старшого юриста в компанії «Великої четвірки» — PricewaterhouseCoopers. Тоді я був студентом четвертого курсу.

 

До кінця року перейшов на аналогічну посаду в ще один світовий гігант консалтингу та аудиту — компанію Ernst&Young Ukraine, де і працював до листопада 2011. Здійснював управління комплексними консалтинговими проектами в банківській і фінансовій сфері, транспорті, логістиці та агросекторі, нерухомості та будівництві, легкій промисловості, машинобудуванні та важкій промисловості, енергетиці та добувній промисловості. Як правило, під моїм керівництвом працювала команда з 5-10 юристів. Я відповідав перед роботодавцем і клієнтом за якість, своєчасність і професіоналізм виконаної роботи.

 

Колосальна відповідальність лякала, але одночасно стимулювала працювати краще і заглиблюватися в тему все більше. Часом відсутність досвіду з лишком компенсував живий розум і здатність дивитися на ситуацію out of the box. Я не хвалюся, адже це не якісь унікальні якості, а природні риси молодого, закоханого в професію фахівця з амбіціями.

 

Не дивлячись на те, що сьогодні я керуючий партнер великої міжнародної юридичної фірми, для мене завжди є важливим зберігання азарту та здатність змінити оптику, ракурс. Мене не приваблюють лекції гучних інноваторів для великої аудиторії, як і вузькопрофільні конференції де ти знаходишся в зоні комфорту. Набагато більше нової, несподіваної інформації я отримую на зустрічах закритих клубів, на яких експерти з різних сфер на рівних обговорюють сучасні виклики, нестандартні шляхи вирішення завдань і креативну економіку. Таке спілкування якраз дозволяє поглянути на звичні речі крізь нову призму.

 

У вільний час також намагаюся зайнятися чимось відмінним від основної діяльності, наприклад, спортом. Гарна можливість зняти напругу, освіжити мислення. Захоплююся джазом, люблю класичну і сучасну літературу.

 

Але все ж таки найважливіше для мене заняття — виховання доньки. Як батько я намагаюся передати їй все найкраще, що є в мені. І ніхто ще не вигадав кращого способу виховання, ніж особистий приклад: бути професіоналом, надійним другом і свідомим громадянином.