Юридична фірма Evris – хоч і молодий, але досить відомий гравець українського юридичного ринку. Компанія Андрія Довбенка розпочала свою роботу рік тому, однак вже досягла вагомих успіхів. Відразу після завершення ребрендингу, експерти галузі відзначили відмінне візуальне рішення нового бренду Evris. Не менш вражають і професійні досягнення команди юристів, яку зібрав Андрій Довбенко.

За результатами «Юридичної премії 2018» Evris перемогла у номінації «Юридична фірма – прорив року». Провідні адвокати компанії – Ігор Кравцов, Андрій Довбенко, Сергій Бенедисюк – отримали високу оцінку за підсумками щорічного аналітичного дослідження ринку юридичних послуг The Legal 500 EMEA в наступних категоріях: Commercial, Corporate and M&A та Dispute Resolution. Крім того, Evris увійшла в Золоту лігу юридичних фірм за результатами всеукраїнського дослідження програми PLS Top Teams. У його фокусі були досягнення та кейси не лише самої компанії, але і окремих її представників.

У березні 2018 року фірма Evris, спільно з Лігою студентів Асоціації правників України, виступила організатором першого фестивалю T-Student. Це унікальна платформа, де студенти отримують можливість не тільки поглибити свої академічні знання в юриспруденції, а й отримати навички першокласних управлінців, аналітиків і менеджерів.

У тому, що фірма Evris стала видатним проривом, впевнений і її засновник, юрист Андрій Довбенко. За його словами, наразі компанія представляє інтереси великих компаній як в місцевих, так і міжнародних судах. А список клієнтів Evris дійсно значний. Сьогодні це такі відомі компанії як ПУМБ, Промінвестбанк, Приватбанк, WOG, EastOneGroup та багато інших.

Наприкінці весни серед гравців юридичного ринку з’явилися чутки про майбутню реструктуризацію бізнес-процесів в Evris. Керуючий партнер Андрій Довбенко поки хоч і досить обережний у своїх висловлюваннях щодо змін, проте частково підтверджує ці домисли: «Дійсно, ми зараз стоїмо на порозі великих змін. Якраз розробляємо концепцію. І щойно ми узгодимо останні деталі – оголосимо про нововведення публічно», – каже Андрій Довбенко.

(видання Liga.net)